Vyberte si střelecký balíček

Naše zvýhodněné balíčky jsou vhodné pokud si nechcete vybrat pouze jednu zbraň , chcete vyzkoušet více za lepší cenu, nebo hledáte ucelenou zábavu pro volné chvíle s Vašimi přáteli, nebo kolegy. Kromě samotného půjčení zahrnují balíčky představení všech zbraní a vysvětlení základů bezpečné manipulace. V ceně je zahrnuto vše potřebné ke střelbě (zbraně, střelivo, střelecký stav, instruktor, ochranné pomůcky).


Uvedená cena je za osobu.
If you need english speaking instructor, please contact us for specific price offer.

Malý balíček

Malý balíček je ideální pro první seznámení se střelnými zbraněmi. Pokud si nejste jistí, jestli je střílení pro Vás to pravé, díky tomuto balíčku v rychlosti zjstíte, jaký je rozdíl ve střelbě ze zbraní různého určení. Všechny 3 zbraně v balíčku jsou v ráži 9mm Luger, což je nejpoužívanější pistolová ráže. Tyto zbraně mají malý zpětný ráz, střelba z nich je velmi pohodlná a přesná. Seznámíte se s nejpoužívanější pistolí určenou pro osobní ochranu Glock 17, moderním samopalem kategorie B z dílen České Zbrojovky Scropion EVO 3 a útočnou puškou AR 15 v policejní verzi.

Celkem 30 ran za 900 Kč včetně DPH

Střední balíček

Pokud jste přesvědčeni, že Vás střelba bude bavit (zaručeně bude), střední balíček je Vaše cesta jak se nejrychleji seznámit se zbraněmi různých ráží. Oproti malému balíčku zde naleznete i silnější střelivo, které zbraním propůjčuje vyšší energii, delší dostřel, ale i větší zpětný ráz. Kromě zbraní v ráži 9mm, jako je Glock 17, Scorpion EVO 3, nebo AR15, si vyzkoušíte ikonickou útočnou pušku AK47 – Kalashnikov v nejpoužívanější ráži východního bloku 7,62*39, nebo klasický revolver .357 Magnum, který Vám jistě přinese spoustu vzpomínek na filmy s Clintem Eastwoodem.

Celkem 50 ran za 1550 Kč včetně DPH

Velký balíček

Velký balíček je správnou cestou pro Všechny, kteří chtějí plný zážitek ze střelby. Během střílení z 8 rúzných zbraní Vám ukážeme téměř vše, co může střelecký svět nabídnout. Vyzkoušíte si zbraně pro osobní ochranu, zbraně využívané ozbrojenými složkami, nebo nasazované během ozbrojených konfliktů po celém světě. Po seznámení s pistolí Glock 17 a samopalem kategorie B Scorpion EVO3 v ráži 9mm luger, navážete silnější krátkou zbraní v podobě revolveru .357 Magnum. Následovat budou útočné pušky AR15(M16) v ráži v 9mm, AK47-Kalashnikov v ráži 7,62*39 a český BREN, ve vojenské ráži ráži 5,56×45 NATO. V závěru balíčku si vyzkoušíte zbraně s větším zpětným rázem – opakovací brokovnici v ráži 12 a odstřelovací pušku s výkoným nábojem 7,62*54.

Celkem 70 ran za 2400 Kč včetně DPH